Sėkmingiausiai iš šešių į A (pagrindinius) finalus patekusių Lietuvos atstovų pasirodė Vadimas Korobovas. Jis 200 m sprinto distancijoje aplenkė septynis važovus ir iškovojo sidabro medalį (40,191 sek.).

Europos jaunimo čempionu tapo portugalas Tiago Tavaresas (40,071 sek.), o bronza tenkinosi Sergejus Jemeljanovas (40,363 sek.) iš Kazachstano.

Likusiems penkiems 200 m distancijos A finaluose sekmadienį dalyvavusiems Lietuvos atstovams patekti tarp prizininkų nepavyko: Lukas Šakalys (jauniai, baidarė) ir Artūras Seja (jaunimas, baidarė) užėmė aštuntąsias, o Ilja Davidovskis (jauniai, kanoja) ir Rokas Puzonas bei Simonas Maldonis (jaunimas, dvivietė baidarė) - devintąsias vietas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)