200 m distanciją baseine Aurelija Tamašauskaitė (1 min. 07,52 sek.) ir prancūzas Gabrielis Cianelli (55,52 sek.) įveikė per 2 minutes 02,84 sekundės, pelnė 332 taškus ir užėmė dvyliktą vietą.

Asmeninių varžybų bronzos medalininko Dovydo Vaivados (55,75 sek.) ir argentinietės Ailen Cisneros (1:08,68) rezultatas tarp 24 sportininkų duetų buvo septynioliktas – 2 min. 04,44 sek. (327 tšk.).

Fechtavimosi rungtyje A. Tamašauskaitė su G. Cianelli (210 tšk.) buvo septinti, o D. Vaivada su A. Cisnera (210 tšk.) – aštunti.

Šiuolaikinės penkiakovės turnyro mišrių estafečių varžybų plaukimo rungtį laimėjo prancūzė Laure Roset poroje su britu Henry Choongu (1:55,12; 355 tšk.), aplenkę portugalę Marią Migueis Teixeirą ir ukrainietį Antoną Kuznecovą (1:58,45; 345 tšk.) bei ispanę Aroą Freiję Torneiro ir amerikietį Brendaną Andersoną (2:00,05; 340 taškų).

Antradienį kovą dėl apdovanojimų slalomo varžybose pradėjo kanojininkai, tačiau sprinto rungties sidabro medalininkas Vadimas Korobovas savo pasirodymą baigė paguodos plaukime bei į ketvirtfinalį nepateko.

Atrankoje tarp 15 dalyvių Lietuvos atstovas finišavo dešimtas (1 min. 51,797 sek.) ir pateko tarp septynių paguodos plaukimo dalyvių.

Ketvirtfinalio dalyviais po kvalifikacinių varžybų tapo prancūzas Lucas Roisinas (1:14,770), slovakas Marko Mirgorodsky (1:16,530), airis Robertas Hendrickas (1:19,667) ir slovėnas Leonas Brežnikas (1:21,785).

Kanojininkų slalomo atrankos varžybų nebaigė Arturas Gulijevas iš Uzbekistano ir Antonas Alšanskis iš Kazachstano, o sprinto rungties olimpiados čempionas Sergejus Tarnovščis iš Moldovos ir ukrainietis Bogdanas Čabanas buvo diskvalifikuoti.

Paguodos plaukime V. Korobovas buvo penktas (1:49,510), o lietuvį aplenkę varžovai – italas Luigi Ruggiero (1:28,180), rumunas George Vasile (1:39,598), vengras Zoltanas Koleszaras (1:47,848) ir Pietų Korėjos kanojininkas Jisungas Choi (1:49,426) – iškopė į ketvirtfinalį.

Paguodos varžybose buvo diskvalifikuoti sprinto rungties bronzos medalininkas čekas Krystofas Hajekas bei lenkas Marcelis Sebastianas Holdakas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)