Mūsų šalies sportininkas finišavo per 40,289 sek. ir antrąją vietą užėmusį ispaną Hugo Pedrero aplenkė 0,242 sek.

Vienviečių baidarių antrajame atrankos plaukime nugalėjo Artūras Seja (35,882 sek.). Jis pelnė bilietą į pusfinalį.

200 m distancijoje į pusfinalį prasibrovė ir kiti Lietuvos atstovai - Gabrielė Čerepokaitė (jaunės, kanoja), Ieva Vaitiekūnaitė (jaunės, baidarė), Armandas Žumbys (jauniai, baidarė) ir Rūta Dagytė (jaunimas, kanoja).

1000 m distancijos atrankoje ketvirtadienį startavo penkios Lietuvos įgulos.

Vietas pusfinalyje pelnė Dominykas Pažėra (jauniai, kanoja), Julius Petrauskas ir Osvaldas Mitkus (jauniai, dvivietė baidarė), V. Korobovas (jaunimas, kanoja) ir Artūras Golovačas su Roku Tamašausku (jauniai, dvivietė kanoja).

Vienviečių baidarių savo atrankos plaukime Emilis Buivydas septintąją vietą ir nepateko į pusfinalį. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 28-a pozicija.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.