Šeštadienį pirmame kvalifikaciniame plaukime Lietuvos kanojininkas sugaišo 41,116 sekundės ir 0,050 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį Europos vicečempioną ispaną Alfonso Benavidesą bei 0,275 sekundės - trečią poziciją užėmusį čeką Martiną Fuksą. Visi trys irkluotojai pateko tiesiai į finalą, o 4-7 vietas šiame plaukime užėmę atletai tęs kovą pusfinalyje.

Praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybėse J. Šuklinas tenkinosi bronzos medaliu.

Nepasisekė mūsų šalies baidarių irkluotojams. Pirmuoju bandymu kelialapio į finalą nepavyko iškovoti baidarininkui Ignui Navakauskui, kuris pirmajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 39,577 sekundės, tačiau liko šeštas ir varžėsi pusfinalyje.

Tačiau ir čia praėjusiais metais šeštąvietą Senojo žemyno pirmenybėse užėmusiam Ignui Navakauskui nepavyko patekti į pagrindinį finalą. Jis pirmajamepusfinalio plaukime 200 m nuirklavo per 37,397 sekundės ir liko ketvirtasbei tęs kovą B finale. Nuo trečiąją vietą užėmusio ir paskutinį kelialapį įfinalą iškovojusio lenko Deniso Ambroziako lietuvis atsiliko 0,175sekundės.

Dviviete baidare pusfinalyje irklavę Aurimas Lankas bei EdvinasRamanauskas sugaišo 34,665 sekundės ir tenkinosi penkta vieta bei vietafinale B. Trečiąją vietą pusfinalyje užėmusiems vengrams, kurie užėmėpaskutiniąją vietą pagrindiniame finale lietuviai pralaimėjo vos 0,075sekundės

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)