Du įvarčius nugalėtojams pelnė Tomašas Kopecky (48:18, 59:47), po vieną - Dominikas Granakas (01:08) ir Liboras Hudečekas (37:49).

Ketvirtą nesėkmę patyrusiose Kazachstano ekipoje įvarčiais pasižymėjo Jevgenijus Rymariovas (11:18) ir Konstantinas Puškariovas (43:15).

Kitose H grupės rungtynėse Kanada tik po labai atkaklios kovos rezultatu 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) įveikė Šveicariją. Kanados (10 tšk.) ledo ritulininkai po pergalės tapo šios grupės lyderiais. Čempionės titulą ginanti šeimininkė Suomijos (9 tšk.) rinktinė - antra, bet turi rungtynes atsargoje.

Pergalingą įvartį kanadiečiams (48:02 min.) pelnė komandos kapitonas Ryanas Getzlafas, o taip pat pasižymėjo Johnas Tavaresas (20:35) ir Jordanas Eberle (40:41).

Šveicarų įvarčių autoriai Damienas Brunneris (01:40) ir Goranas Bezina (43:49).

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Kazachstanas400048:180

S grupės Stokholme mače Norvegijos rinktinė 6:2 (2:1, 2:1, 2:0) nugalėjo Italiją. Norvegams tai buvo pirma pergalė čempionate. Italai patyrė trečią nesėkmę.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Matsas Tryggas (03:06, 48:11), po vieną - Patrickas Thoresenas (16:51), Marius Holtetas (24:27), Andersas Bastiansenas (30:35) ir Peras-Age Skroderis (54:49).

Italų gretose įvarčiais pasižymėjo Luca Ansoldis (05:11) ir Alexanderis Eggeras (32:35).

Kitose S grupės rungtynėse švedai 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) pranoko vokiečius. Švedijai Tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų, o Vokietija patyrė trečią pralaimėjimą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Marcusas Krugeris (01:17), Viktoras Stalbergas (26:38), Erikas Karlssonas (28:14), Niklas Perssonas (42:30) ir Johanas Franzenas (48:32).

Vokiečių ekipos gretose likus sekundei iki pirmo kėlinio pabaigos pasižymėjo Philipas Gogula (19:59) ir Patrickas Reimeris (36:58).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):