55-as startavęs Lietuvos biatlonininkas suko du baudos ratus ir, 12,5 km įveikęs per 37 minutes 22,1 sekundės, aplenkė aštuonis varžovus bei finišavo 47-as.

Pirmą pergalę sezone iškovojo iš šeštosios pozicijos startavęs ir tik kartą šaudykloje suklydęs austras Simonas Ederas. Jis tresoje sugaišo 33 minutes 19,1 sekundės ir finiše 4,2 sekundės aplenkė du baudos ratus sukusį sezono lyderį olimpinį čempioną prancūzą Martiną Fourcade'ą.

Dar po 0,9 sekundės finišavo be klaidų šaudęs bei iš aštuntosios pozicijos startavęs čekas Michalas Slesingras, o išvakarėse sprintą laimėjęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe liko tik septintas.

1. Simon Eder (Austrija) 33 min. 19,1 sek. (1 baudos ratas)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) atsiliko 4,2 sek. (2)
3. Michal Slesingr (Čekija) 5,1 (0)
4. Tarjei Boe (Norvegija) 8,0 (3)
5. Emil Helge Svendsen (Norvegija) 26,2 (2)
...
47.Karol Dombrovski 4:03,0 (2)
...
58.Mateusz Janik (Lenkija) 7:03,5 (6)

Bendroji įskaita (po 10 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 481 tšk.

IBU taurėje lietuviai liko toli nuo lyderių

Šeštadienį Čekijoje prasidėjusiame ketvirtajame 2015-2016 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų etape vyrų 10 km sprinto lenktynėse lietuviai liko toli nuo lyderių

Geriausiai sekėsi be klaidų šaudžiusiam tačiau lėtai šliuožusiam Šarūnui Juknai, kuris trasoje sugaišo 28 minutes 53,2 sekundės ir užėmė 89-ą vietą.

109-as finiše buvo Artiomas Serdiukovas (31:39,2; 5 baudos ratai), o Radoslavas Aleksandrovas (32:26,0; 3) liko 110-as tarp 114-os klasifikuotų (startavo 115-a) dalyvių.

Nugalėtoju tapo prancūzas Fabienas Claude'as (24:48,6; 1), aplenkęs prizininkais tapusius rusą Timofejų Lapšiną (24:52,2; 1) bei baltarusį Dmitrijų Abaševą (25:21,4; 1).

Bendroje IBU taurės vyrų varžybų įskaitoje (po 7 lenktynių) klasifikuotas vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 73-ą vietą.