JAV kalnų slidininkė šeštadienį Vokietijoje laimėjo šeštąją šio sezono 2930 m ilgio greitojo nusileidimo rungtį - 1 minutė 44,86 sekundės.

Tai buvo jos 25-asis triumfas šioje rungtyje pasaulio taurės varžybų istorijoje.

Daugiau pergalių planetos taurės varžybose yra iškovojusios tik austrė Annemarie Moser-Proell (62) bei šveicarė Vreni Schneider (55).

Antrąją vietą šiame etape Vokietijoje užėmė šveicarė Nadja Kamer, kurią nuo nugalėtojos skyrė 0,41 sekundės, o trečiojoje pozicijoje likusi Tina Weirather iš Lichtenšteino amerikietei finiše pralaimėjo 0,79 sekundės:

1. Lindsey Vonn (JAV)    1 min. 44,86 sek.
2. Nadja Kamer (Šveicarija) 1:45,27
3. Tina Weirather (Lichtenšteinas) 1:45,65
4. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 1:45,85
5. Daniela Merighetti (Italija) 1:45,91

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderės (po 6 etapų):

1. Lindsey Vonn (JAV)     530 tšk.
2. Tina Weirather (Lichtenšteinas) 300
3. Elisabeth Goergl (Austrija) 275
4. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 259
5. Daniela Merighetti (Italija) 207

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 22 rungčių iš 41):

1. Lindsey Vonn (JAV)    1350 tšk.
2. Tina Maze (Slovėnija) 868
3. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 746
4. Elisabeth Gorgl (Austrija) 638
5. Anna Fenninger (Austrija) 587

Antrą pergalę per savo karjerą planetos taurės kalnų slidinėjimo varžybose - po ketverių metų pertraukos - iškovojo 30-metis Kanados atstovas Janas Hudecas, šeštadienį Prancūzijoje laimėjęs greitojo nusileidimo rungtį.

Čekijoje gimęs Kanados kalnų slidininkas trasą įveikė per 2 minutes 03,25 sekundės.

Antras finišavęs austras Romedas Baumannas nugalėtojui finiše pralaimėjo 0,53 sekundės.

Trečiąją pozicija tenkinosi kanadietis Erikas Guay'us, kurį nuo triumfavusio J. Hudeco skyrė 0,63 sekundės:

1. Jan Hudec (Kanada)   2 min. 03,25 sek.
2. Romed Baumann (Austrija) 2:03,78
3. Erik Guay (Kanada) 2:03,88
4. Beat Feuz (Šveicarija) 2:04,00
5. Klaus Kroell (Austrija) 2:04,33

Planetos taurės vyrų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 8 etapų iš 11):

1. Didier Cuche (Šveicarija)   473 tšk.
2. Klaus Kroell (Austrija) 437
3. Beat Feuz (Šveicarija) 368
4. Bode Miller (JAV) 333
5. Romed Baumann (Austrija) 318

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderiai bendrojoje įskaitoje (po 26 rungčių iš 44):