Ramiai plaukti pradėjusi J. Jefimova vijosi varžoves ir stipriau finišavusi nuotolį įveikė per 2:27.66 min. Atrankoje geriausią rezultatą pasiekė danė Pedersen Rikke Moeller – 2:25.73 min.

Primename, kad sekmadienį vakare J. Jefimova iškovojo Europos čempionės titulą 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Greta plaukusi Europos čempionato debiutantė, 16-metė lietuvė Kotryna Teterevkova nuotolį įveikė per 2:31.31 min., užėmė 22-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį.

Primename, kad Kotryna tapo Europos jaunių čempione ir į suaugusiųjų pirmenybes pateko įvykdžiusi normatyvą. Jos asmeninis rekordas – 2.26,97 min. – būtų garantavęs vietą pusfinalyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)