Lietuvis atrankos varžybų B grupėje (33 sportininkai) su 1169 taškais buvo penkioliktas. J. Kinderis fechtavimosi rungtyje liko 18-as (208 tšk.), plaukime – 24-as (2 min. 08,67 sek.; 314 tšk.) bei laimėjo kombinuotą kroso ir šaudymo rungtį (10:53,0; 647 tšk.).

Šios grupės nugalėtoju tapo kinas Jianli Guo (1185 tšk.), aplenkęs vokietį Christianą Zillekensą (1179 tšk.) bei egiptietį Yasserą Hefny'į (1179 tšk.).

Nepasisekė antrajam Lietuvos atstovui Lukui Kontrimavičiui, kuris su 1024 taškais A atrankos grupėje aplenkė vos vieną varžovą ir liko 31-as. Fechtavimosi varžybose jis buvo 31-as (166 tšk.), plaukime – 20–as (2:08,67; 314 tšk.), o krose ir šaudyme – 24-as (12:26,0; 544 tšk.).

A grupėje sėkmingiausiai pasirodė italas Pierpaolo Petroni, rusas Maksimas Kustovas bei vokietis Matthiasas Sandtenas (po 1163 tšk.).

Atrankos varžybų C grupėje (32 dalyviai) triumfavo britas Jamesas Cooke'as (1163 tšk.), aplenkęs čeką Janą Kufą (1162 tšk.) bei kiną Jiahao Haną (1161 taškas).

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų Italijos sostinėje moterų atrankos varžybų barjerą pirmą kartą šį sezoną peržengė bei penktadienį finale varžysis trys iš keturių startavusių Lietuvos sportininkių – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Ieva Serapinaitė.