Lietuvos sportininkas tarp 27 kvalifikacijos varžybų A grupės dalyvių su 1137 taškais (be jojimo rungties) buvo aštuntas.

Vos du varžovus šioje grupėje aplenkęs Lukas Kontrimavičius (1051 tšk.) liko 25-as bei į 36 dalyvių finalą nepateko.

Atrankos A grupėje nugalėtojais tapo vengras Robertas Kasza ir britas Josephas Evansas (po 1145 tšk.), aplenkę ukrainietį Denisą Pavliuką (1144 tšk.).

Kvalifikacinių varžybų B grupėje (27 dalyviai) nugalėjo trys sportininkai: po 1130 taškų surinko lenkas Remigiuszas Golis, vokietis Patrickas Dogue'as bei italas Pierpaolo Petroni.

Moterų kvalifikacinėse čempionato varžybose sėkmingai varžėsi ir vietas finale užsitikrino visos keturios lietuvaitės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Lina Batulevičiūtė, Karolina Gužauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė.