„Patriots“ ekipa pratęsimą išplėšė ketvirtąjį kėlinį laimėjusi net 19:0. Iš viso šis klubas sugebėjo panaikinti net 25 taškų deficitą, nes trečiajame kėlinyje atsiliko 3:28.

Amerikiečiai šį „patriotų“ atsitiesimą vadina pačiu didžiausiu stebuklu per jų mėgstamo sporto istoriją.

Anksčiau „Patriots“ NFL laimėjo 2002, 2004, 2005 ir 2015 metais. „Falcons“ ekipa čempione dar nėra tapusi.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas „Patriots“ puolėjas Tomas Brady tapo pirmu puolėju (quarterback), kuris „Super Bowl“ čempionu tapo penktąjį kartą. 39-erių metų žaidėjas yra antras vyriausias savo pozicijos žaidėjas, tapęs NFL finalo laureatu.

Skaičiuojama, kad „Super Bowl“ transliacijos metu 30 sekundžių trukmės reklaminio klipo ištransliavimas užsakovams atsiėjo net 5 milijonus JAV dolerių.

Diena ankščiau geriausiu viso sezono NFL žaidėju buvo pripažintas „Falcons“ narys Mattas Ryanas.

Hiustono miestas prieš finalą pranešė, kad savaitgalį turėjo sulaukti 150 tūkst. svečių, o savaitę trukusiose „Super Bowl“ renginiuose apsilankys virs 1 mln. lankytojų. Bilietai į NFL finalo rungtynes kainavo vidutiniškai apie 5 tūkst. JAV dolerių. Pertraukos metu koncertavo JAV muzikos žvaigždė Lady Gaga.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.