Vyrų elito grupėje čempiono titulą išsaugojo Regimantas Kavaliauskas (OK „Perkūnas“), trasą įveikęs per 24 min. 16 sek. Antras – „Būdakalnio“ atstovas Vytenis Benetis (24:32), trečias – Petras Andrašiūnas (OSK „Sakas“) (25:04).

Vidutinėje trasoje čempione tapo R. Arlauskienė, trasą įveikusi per 47 min. 47 sek. Antroje vietoje liko K. Mickevičiūtė (49:41), trečia - vėl A. Šimkoniekė (53:45).

Tarp vyrų stipriausias vėl buvo R. Kavaliauskas (50:15), antras finišavo V. Benetis (54:26), trečias – Svajūnas Ambrazas (OSK „Sakas“) (54:37).

Visose amžiaus grupėse abi dienas startavo po 80 dviratininkų-orientacininkų. Po šių varžybų turi paaiškėti komandos sudėtis, vyksianti į pasaulio OSKD čempionatą Portugalijoje. Aukštų rezultatų tikimasi iš K. Mickevičiūtės ir R. Arlauskienės, bei iš moterų estafečių komandos, teigiama Lietuvos orientavimosi sporto federacijos pranešime.