Lietuvos jaunučių rinktinė komandinių varžybų grupėje rodė puikius rezultatus, įveikdami visus savo varžovus: Estiją-II rezultatu 3:0, Norvegiją-I 3:1, Islandiją-II 3:0.

Taip ji užsitikrino vietą pagrindinėje lentelėje. Pusfinalyje lietuviai atkaklioje kovoje nugalėjo Suomiją-I rezultatu 3:2. Finale jie susitiko su Estijos-I berniukų rinktine, kuriai nusileido rezultatu 1:3. Lietuvos jaunučių komanda užėmė 2-ą vietą. Tuo tarpu iškovota 3-ia vieta džiaugėsi Suomijos-1 komanda.

Komandų varžybose puikiai sekėsi ir Lietuvos jaunių rinktinei. Jie grupės varžybose įveikė Norvegiją-II 3:0 bei Farerų salų komandą 3:0. Taip lietuviai pateko į tolesnį etapą dėl prizinių vietų. Pagrindinės lentelės pusfinalyje lietuviai rezultatu 3:1 įveikė Estijos komandą. Finale Lietuvos jaunių rinktinei teko nusileisti Norvegijos-I komandai 0:3. 3-ią vietą jaunių vaikinų komandų varžybose iškovojo Estijos rinktinė.

Asmeninėse varžybose jaunučių amžiaus grupėje (U-15) lietuvis B. Skirmantas iškovojo 2-ą vietą. Stalo tenisininkas iki finalo nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Pusfinalyje jis įveikė suomį Janą Nybergą rezultatu 3:1 (15:13, 10:12, 11:8, 11:8). Finale lietuvis nusileido Estijos sportininkui Aleksandrui Lušinui 0:3 (10:12, 7:11, 9:11).

R. Lesivas pirmą pralaimėjimą patyrė ketvirtfinalyje. Čia jis nusileido suomiui Patrikui Rissanenui rezultatu 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 9:11). Čempionate jis užėmė 5-ą vietą.

Jaunių vaikinų asmeninėse varžybose čempiono titulu džiaugėsi panevėžietis P. Gūra. Varžybose jis nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Finale jis įveikė Norvegijos sportininką Eskilidą Jorgenseną rezultatu 3:0 (11:5, 11:5, 11:7). Ignas Navickas pralaimėjimą patyrė ketvirtfinalyje rezultatu 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 8:11) nusileidęs E. Jorgensenui (Norvegija).

Lietuvis kovoje dėl trečios vietos įveikė estą Toomasą Libenę 3:2 (11:8, 4:11, 4:11, 11:7, 13:11). Vilniečiui J. Biveiniui varžybose sekėsi kiek prasčiau, jis užėmė 9-ą vietą.

Nuo kitos savaitės Lietuvos jaunučių bei jaunių rinktinės pradeda treniruočių stovyklą prieš Europos jaunių čempionatą, kuris vyks liepos 13-22 d. Austrijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)