Iš ryto sportininkai varžėsi trumpos trasos kvalifikacinėse varžybose, kur iš 140 vyrų grupėje bei 90 moterų į finalą pateko tik po 45 stipriausius. Visi šeši Lietuvos atstovai - Jonas Vytautas Gvildys, Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta, Aušrinė Kutkaitė, Inga Kazlauskaitė bei Gabija Ražaitytė - iškovojo vietas finale.

Po pietų vyko finalinės varžybos. Vyrams reikėjo įveikti 4,2 km trasą su 20 kontrolinių punktų. Lietuvaitis Jonas Vytautas Gvildys trasą įveikė per 16:33,8 ir tik 0,9 sekundės atsiliko nuo šeštosios vietos.

Visus tris medalius vyrų grupėje iškovojo Šveicarijos sportininkai: Matthiasas Kyburzas 15:32, Matthiasas Merzas 15:49 bei Matthiasas Mulleris 15:59. Vilius Aleliūnas liko 25-oje vietoje, o Simonas Krėpšta - 34-as.

tarp moterų 3,7 km trasą greičiausiai įveikė bei aukso medalį iškovojo 18 kartų pasaulio čempionėiš Šveicarijos Simonne Niggli Luder.

Jaunausia Lietuvos rinktinės narė Aušrinė Kutkaitė nuo nugalėtojos atsiliko 2 minutes ir iškovojo 19 vietą. Inga Kazlauskaitė liko 26-oje, o Gabija Ražaitytė 32-oje vietoje.