Aikštės šeimininkai pirmieji praleido įvartį, tačiau dar pirmajame kėlinyje sugebėjo atstatyti pusiausvyrą. Antrajame kėlinyje pasižymėti niekam nepavyko, o trečiojo pradžioje „Penguins“ pasiuntė varžovus į nokautą.

Per tris minutes buvo įmušti net trys įvarčiai, o du iš jų į varžovų vartus krito per 15 sek. atkarpą – 44 min. pasižymėjo ir Scottas Wilsonas (3-1), ir Jevgenijus Malkinas (4-1).

Pažymėtina, kad kaip ir pirmose rungtynėse, šį kartą šeimininkai nusileido varžovams pagal metimų į vartus skaičių (27-38). „Penguins“ užsidirbo 15, o „Predators“ – 19 baudos minučių.

Pirmą finalo mačą „Penguins“ laimėjo 5-3.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Nešvilyje.

Rezultatas

„Penguins“ 4 – 1 „Predators“

13' Pontusas Abergas [0-1]
17' Jake'as Guentzelis [1-1]
41' Jake'as Guentzelis [2-1]
44' Scottas Wilsonas [3-1]
44' Jevgenijus Malkinas [4-1]