Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui Bobui Jungelsui iš Liuksemburgo pralaimėjo 1 minutę ir 37 sekundes, o antrasis – 16 minučių bei 1 sekundę.

Antras lenktynėse finišavo prancūzas Tony Gallopinas, o trečiąja pozicija tenkinosi belgas Krisas Boeckmansas.

1. Bob Jungels (Liuksemburgas) 15 val. 43 min. 21 sek.
2. Tony Gallopin (Prancūzija) atsiliko 9 sek.
136. Ivar Slik (Olandija) 30:12

Sekmadienį penktąjį etapą – 11,9 km atskiro starto lenktynes – laimėjo B. Jungelsas (17 min. 40 sek.), I. Konovalovas buvo 65-as (+1 min. 33 sek.), o P. Šiškevičius - 82-as (+1:59).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!