Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui vokiečiui Tony'iui Martinui pralaimėjo 3 minutes bei 1 sekundę, o antrasis – 19 minučių bei 17 sekundžių.

1. Tony Martin (Vokietija) 16 val. 58 min. 46 sek.
2. Adriano Malori (Italija) atsiliko 37 sek.
114.Theo Bos (Olandija) 42:19

Penktąjį 197,8 km etapą laimėjo italas Matteo Trentinas (4:46:58). Kartu su lyderiais finišavęs E. Šiškevičius buvo keturioliktas, o I. Konovalovas (+ 31 sek.) užėmė 60-ą vietą.

Gediminas Bagdonas aštuntąjį daugiadienių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etapą baigė 143-ias

70-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių aštuntajame etape 143-ias šeštadienį finišavo „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas.

Lietuvos dviratininkas 182,5 km distancijos finiše 13 minučių bei 43 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui belgui Jasperui Stuyvenui, aplenkusiam ispaną Pello Bilbao ir prancūzą Keviną Rezą.

1. Jasper Stuyven (Belgija) 4 val. 06 min. 05 sek.