Dvidešimta pagal reitingą pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora pirmose D grupės rungtynėse per 36 minutes 2:0 (21:17, 21:14) nugalėjo tryliktas pagal skirstymą ispanes Paulą Sorią Gutierrez ir Raquel Brun Forcadel.

Antrame mače ketvirtadienio popietę lietuvių laukė dvikova su ketvirta čempionato pora iš JAV Lara Dykstra ir Rebecca Strehlow, kurios pirmame grupės mače nelauktai 0:2 (19:21, 20:22) nusileido tik 29-ą reitingą turinčioms lenkėms Dorotai Strag bei Paulinai Stasiak.

Antrose D grupės rungtynėse po 56 minutes trukusios trijų setų kovos mūsiškės 1:2 (20:22, 22:20, 10:15) nusileido pirmą pergalę iškovojusiam duetui iš JAV.

Penktadienį grupės varžybas lietuvės baigs susitikimu su abi pergales iškovojusiomis bei vienvaldėmis lyderėmis lenkėmis D. Strag bei P. Stasiak. Jos antrame ture 2:0 (21:14, 21:14) nugalėjo ispanes P. S. Gutierrez ir R. B. Forcadel.

D grupės turnyro lentelė (vieta, duetas, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškų santykis setuose, taškai):

1.Strag/Stasiak (Lenkija)2204:085:674
2.Dykstra/Strehlow (JAV)2112:396:953
3.Dumbauskaitė/Povilaitytė2113:294:883
4.Soria/Brun (Ispanija)2020:459:842

Kovą dėl medalių Senojo žemyno pirmenybėse pradėjo 32-i poros, suskirstytos į aštuonias grupes. Pirmas vietas grupėse užėmę duetai tiesiogiai pateks į čempionato aštuntfinalį, o antrą bei trečią vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamas varžybas pradės šešioliktfinalyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)