Ketvirtadienį I. Čilvinaitė startuos antrame etape, kuriame dviratininkėms reikės įveikti 20,4 km. atskiro staro lenktynėse. Praėjusiais metais taip pat antrame etape, tik kiek trumpesnėje (16 km) distancijoje I. Čilvinaitė nugalėjo, tad tikėtina, kad ji pagerins savo pozicijas ir išsaugos viltis apginti nugalėtojos vardą.

Malaizijoje A. Kruopis („Orica-GreenEDGE“) finišavo 10-tas. Pirmasis etapas buvo gana trumpas – tik 101,1 km. o pagrindinė grupė keturiems pabėgėliams leido susikrauti net 7 minučių pranašumą. Ilgą laiką niekas nerodė iniciatyvos vytis atitrūkusius dviratininkus. Vėliau pagrindinės komandos pradėjo tirpdyti atsilikimą, bet pavyti pabėgusių dviratininkų nepavyko.

Pirmą etapą laimėjo „Team Colombia“ atstovas Duberas Quintero, o pagrindinė grupė su A. Kruopiu atsiliko 1 minutę 18 sekundžių. Pagrindinės grupės sprintą laimėjo italas Andrea Guardini , o A. Kruopis finišavo 10-tas.