Rusai iškovojo jau dvyliktą pergalę tryliktose čempionato rungtynėse.

Po truputėlį įsibėgėję svečiai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 4:0 ir tik tada leido pasižymėti Karoliui Šlikui (30:27).

Ir toliau auginę pranašumą, rusai dar vieną įvartį praleido trečiojo kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Algimantas Visockas (42:16). A. Visockas pasižymėjo dar kartą (46:49), tačiau tai buvo menka paguoda.

Trečiojo kėlinio viduryje už smūgį varžovui į galvą nuobaudą iki rungtynių pabaigos (5+20 min.) užsidirbo K. Šlikas.

Dar po penkių minučių iki rungtynių pabaigos buvo pašalintas dar vienas vilnietis Igoris Baravikovas, o varžovai ir toliau didino rezultatą.

„Delovaja Rus“ po pergalės dar labiau padidino atotrūkį nuo persekiotojų. „Hockey Punks“ klubas nesiruošia taikstytis su paskutiniąja vieta čempionate ir, hockey.lt žiniomis, kitą savaitę ruošiasi registruoti du legionierius.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):