Rungtynes „pankai“ pradėjo Karolio Šliko įvarčiu, tačiau vėliau net tris kartus Po Aleksejaus Saščenkovo, Roko Bazio ir Nikolajaus Sidorovo metimų traukė ritulį iš savo vartų.

Antrajame kėlinyje lyg prisiminę garsaus savo bendraklubio pamokymus, „Hockey Punks“ neatpažįstamai pasikeitė ir įmušė net keturis įvarčius persvėrę rezultatą savo naudai 5:3.

Trečiajame kėlinyje „Ober-Haus“ nepasidavė ir po dar vieno R. Bazio įvarčio (45:33) rezultatas jau tapo 4:5. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms Modestas Kartenis (55:35) padidino „pankų“ persvarą iki dviejų įvarčių ir leido komandai lengviau atsikvėpti. Varžovai bandė gelbėtis pasitardami 30 sek. pertraukėlės metu, bet Mantas Marcinkevičius įmušė dar vieną įvartį „pankams“ ir rungtynių baigtis tapo aiški.

„Hockey Punks“ – „Ober-Haus“ 7:4 (1:3, 4:0, 2:1).

„Hockey Punks“: M. Marcinkevičius 3, K. Šlikas 2, R. Bacevičius, M. Kartenis po 1 įvartį.

Ober-Haus“: R. Bazys 2, A. Saščenkovas, N. Sidorovas po 1 įvartį.