Pirmosiomis rungtynių minutėmis iniciatyva priklausė svečiams. Jie pirmajame kėlinyje du kartus nuginklavo „Baltica“ vartininką.

Antrajame kėlinyje lietuviai išnaudojo kiekybinę persvarą ir rezultatą išlygino. Visgi kėlinio pabaigoje svečiai vėl išsiveržė į priekį.

Trečias kėlinys paliko neišdildomą įspūdį visiems komandos sirgaliams - jį „Baltica“ laimėjo net 5:0.

Spalio mėnesį Lietuvos ekipos laukia 6 rungtynių serija išvykoje, o artimiausias rungtynes namuose „Baltica“ žais lapkričio 11 dieną prieš „Berkuty Kubani“ komandą.

Rezultatas:

„Baltica“ (Lietuva) - „Tveriči“ (Rusija) – 7:3 (0:2, 2:1, 5:0)

Įvarčiai:

5 min. B. Kočkin („Tveriči“) – 0:1,
14 min. A. Grušin („Tveriči“) – 0:2,
24 min. A. Fiščevas („Baltica“) - 1:2,
27 min. L. Mazurs-Mago („Baltica“) – 2:2,
38 min. A. Šadrin („Tveriči“) – 2:3,
49 min. V. Freis („Baltica“) – 3:3,
56 min. L. Mazurs-Mago („Baltica“) – 4:3,
59 min. L. Mazurs-Mago („Baltica“) – 5:3,
59 min. A. Fiščevas („Baltica“) – 6:3,
60 min. I. Četvertak („Baltica“) – 7:3.