17-metis marijampolietis iškovojo antrąją vietą iš 192 dalyvių, surinkęs 7,5 taško iš 9.

Vienintelį pralaimėjimą P. Pultinevičius patyrė prieš kylančią Vokietijos šachmatų žvaigždę, didmeistrį (GM) Rasmusą Svanę (2612), kuris iškovojo visas 9 pergales.

Marijampolietis nugalėjo tokius žaidėjus kaip Latvijos parlamentarė moterų didmeistrė (WGM) Dana Reizniece-Ozola, GM Vladislavas Nevedničis iš Rumunijos ir jauniausias pasaulio didmeistris – 12-metis indas Dommaraju Gukeshas.

Pagrindiniame RTU Open turnyre, kuris startuoja pirmadienį, dalyvauja 30 didmeistrių, tarp kurių – stipriausias Latvijos šachmatininkas GM Igoris Kovalenko (Elo reitingas 2654) ir neseniai prestižiniame Dortmundo „Sparkassen Chess Meeting“ turnyre dalyvavęs Estijos GM Kaido Külaotsas (2565).

Kartu su P. Pultinevičiumi, Lietuvai jame atstovaus tokie žaidėjai kaip GM Šarūnas Šulskis, 2019 metų Lietuvos čempionas IM Tomas Laurušas, neseniai Prancūzijoje Aloyzo Kveinio memoriale nugalėjęs IM Titas Stremavičius ir kiti.

RTU Open turnyras vyks iki rugpjūčio 11 dienos.