Vyrų varžybose aukso medalį iškovojęs Kauno Dariaus ir Girėno gimnazijos moksleivis R.Guščinas, kurį treniruoja Rolandas Zakšauskas, surinkęs 49,10 balo.

Jis 0,1 balo aplenkė Vilniaus Lazdynų vidurinės mokyklos vienuoliktoką, trenerio Aleksandro Filatovo auklėtinį Jevgenijų Izmodenovą.

Trečias liko kitas kaunietis Matas Mačaitis, surinkęs 48,30 balo.

Komandų varžybose nugalėjo Vilniaus I komanda (187,050 balo), aplenkusi Kauno (184,950 balo) ir Vilniaus II komandą (88,800 balo).

Moterų varžybose visas prizines vietas iškovojo vilnietės trenerės Irinos Katinienės vadovaujamos trenerių brigados auklėtinės. Nugalėtoja tapusi Ateities vidurinės mokyklos abiturientė J.Zanevskaja surinko 34,25 balo, antrąją vietą iškovojusi Juventos gimnazijos gimnazistė Diana Bludova pelnė 32,55 balo, o trečia likusi Gerosios Vilties vidurinės mokyklos 7 klasės mokinė Agnesa Gurska surinko 32,30 balo.

Kartu vyko ir merginų varžybos pagal nacionalinę programą.

Jų nugalėtoja tapo Vilniaus Gerosios Vilties vidurinės mokyklos penktokė Laura Švilpaitė, aplenkusi kaunietes Laurą Buržinskaitę ir Joaną Čižinauskaitę.

Beje, čempionatas vyko ant naujų ką tik sumontuotų ir Tarptautinės gimnastikos federacijos (FIG) sertifikuotų Olandijos firmos "Janssen-Fritsen" prietaisų. Juos Vilniaus gimnastikos mokyklai padovanojo miesto savivaldybė.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.