Lietuvos sportininkas surinko 81,731 taško.

Atskiruose pratimuose R. Tvorogalas iškovojo tris medalius. Lietuvis nugalėjo pratimuose ant lygiagrečių, užėmė antrąsias vietas pratimuose ant žiedų ir pratimuose ant skersinio. Pratimų ant arklio ir atraminių šuolių finaluose lietuvis liko šeštas.

R. Tvorogalas jau yra iškovojęs kelialapį į vasarą Minske vyksiančias Europos žaidynes.

Azerbaidžane vykusiame pasaulio meninės gimnastikos taurės etape savo jėgas išbandė Lietuvai atstovaujanti Brigita Budginas.

Mūsiškė geriausiai pasirodė pratimų su kaspinu atrankoje, kurioje surinko 14,600 taško ir užėmė 44-ąją vietą.

Pratimuose su kuokelėmis mūsiškė buvo 51-a (15,200 tšk.), pratimuose su kamuoliu – 52-a (15,050 tšk.), o pratimuose su lanku (15,450 tšk.) – 53-ia.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.