Lietuvio užfiksuotas laikas – tik 25-as, iki pusfinalio jam trūko 0,34 sek. Tokį patį rezultatą užfiksavo ir žydas Ray‘us Goldfadenas.

Greičiausiai nuotolį įveikė britas Adamas Peaty'is – 26,28 sek., antras – brazilas Joao Gomesas Junioras (26,73 sek.), identišką laiką užfiksavo jo tautietis Felipe Lima (26,73 sek.).

G. Titenio šios rungties asmeninis rekordas – 27,20 sek., šio sezono geriausias rezultatas – 27,51 sek.

Lietuviui į pusfinalį patekti nepavyko ir 100 m plaukimo krūtine rungtyje, joje Giedrius finišavo per 1 min. 0,20 sek. bei užėmė 21-ąją vietą.

Atrankoje varžėsi 79 plaukikai.

Lietuvio čempionate dar lauks ir 200 m krūtine rungtis. Prieš dešimtmetį šioje rungtyje G. Titenis Romoje buvo iškovojęs pasaulio čempionato bronzos medalį.

Antradienį popiet nuo 14 val. Danas Rapšys varžysis 200 m plaukimo laisvu stiliumi finale.