Metų sportininku tapo lengvaatletis Adrijus Glebauskas – šuolininkas į aukštį, šiemetis Lietuvos čempionas, pasaulio studentų universiados trečios vietos laimėtojas, pasaulio čempionato dalyvis, kurį treniruoja Audra Gavelytė ir Algirdas Baranauskas.

Metų sportininke išrinkta Inga Mikštaitė – Europos kiokušin karatė čempionė ir pasaulio vicečempionė.

Šios sportininkės treneris Gediminas Varkala nugalėjo kolegas metų trenerio nominacijoje.

Geriausiu ir įsimintiniausiu metų sporto renginiu pripažintos motorlaivių „Formulės 2“ pasaulio čempionato pirmo etapo varžybos.

Metų jaunojo sportininko apdovanojimas atiteko Gabrieliui Savickui, boksininkui, Europos jaunimo bokso čempionate užėmusiam trečią vietą. Sportininko treneris – Vytautas Sinkevičius.

Metų jaunosios sportininkės titulu pagerbta Ugnė Juzėnaitė – irkluotoja, Europos jaunių irklavimo čempionate dviviečių valčių klasėje iškovojusi pirmą vietą, pasaulio jaunių irklavimo čempionate dviviečių valčių klasėje pelniusi trečią vietą. Jos trenerė – Regina Kapustavičienė.

Metų sportininku su negalia tapo Kristupas Van Gravrock-Goes – plaukikas, specialiosiose olimpinėse žaidynėse su komandos draugais laimėjęs 4x25 laisvo stiliaus estafetę, o plaukdamas 50 m nugara užėmęs trečią vietą. Jo trenerės – Birutė Statkevičienė ir Giedrė Volbikienė.

Metų vyrų komandos nominacijoje nugalėjo Kauno salės futbolo komanda „Vytis“ – Baltijos klubų salės futbolo taurės laimėtoja, Lietuvos čempionė.

Metų moterų komanda pripažinta Kauno moterų krepšinio komanda „LSMU-Aistės“ – Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionė, Lietuvos karalienės taurės laimėtoja.

Už viso gyvenimo nuopelnus sportui Kauno miesto savivaldybės apdovanojimas paskirtas Lietuvos tinklinio patriarchui (g. 1930 m.), legendiniam treneriui Vytautui Jankui. Jis po 1952-aisiais baigtų studijų iki pat 2007-ųjų dirbo Lietuvos sporto universitete, buvo Sporto žaidimų katedros dėstytojas, docentas, daugybės metodinių leidinių bei vadovėlių autorius ar bendraautoris. Buvo ir Kauno „Žalgirio“, Kauno miesto rinktinės, su kuria laimėjo nemažai pergalių, žaidėjas, treniravo rinktinių sportininkus. Jis žinomas ir kaip tinklinio čempionatų teisėjas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)