Sėkmingai atrankos plaukimuose startavo ir į savo rungčių finalus pateko Rūta Meilutytė bei Giedrius Titenis.

100 m krūtine penktajame atrankos plaukime olimpinė čempionė R. Meilutytė sugaišo 1 minutę 8,08 sekundės ir liko antra. Ji finiše 0,38 sekundės nusileido greičiausiai atrankoje plaukusiai švedei Jennie Johansson.

Bendroje įskaitoje tarp 43-ijų šios rungties dalyvių R. Meilutytė liko trečia. Ją aplenkė ir ketvirtą atrankos plaukimą laimėjusi italę Arianną Castiglioni (1:07,94).

Moterų 50 m laisvu stiliumi rungties atranka nesėkmingai susiklostė Rūta Meilutytė, kuri sugaišo 26,15 sekundės ir laimėjo trečiąjį plaukimą, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 27-a tarp 71 dalyvės ir į A bei B finalus nepateko.

Giedrius Titenis 100 m krūtine atrankoje sugaišo 59,72 sekundės ir, 0,03 sekundės pagerinęs pačiam priklausiusį varžybų rekordą, laimėjo ne tik šeštąjį plaukimą, bet ir buvo greičiausias tarp visų 54-ių atrankos dalyvių). Vienintelis greičiau nei per minutę atrankoje plaukęs lietuvis daugiau nei sekunde aplenkė antrą bei trečią vietas šios rungties atrankoje užėmusius atitinkamai vokietį Christianą Vom Lehną (1:00,95) bei italą Andreą Toniato (1:01,93).

T. Duškinas ir M. Sadauskas kovos B finaluose

Italijoje vykstančiose tarptautinės 53-osios „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose B finaluose (dėl 9-16 vietų) penktadienį kovos Tadas Duškinas bei Mindaugas Sadauskas.

Tadas Duškinas rytinėse varžybose 100 m peteliške atrankoje nuplaukė per 53,76 sekundės ir ketvirtajame plaukime liko ketvirtas, o bendroje įskaitoje tarp 56-ių dalyvių liko dvyliktas. Iki A finalo, kuriame varžysis aštuoni sportininkai, T. Duškinui pritrūko vos 0,13 sekundės.

Greičiausiai šį nuotolį atrankoje plaukė britas Adamas Barrettas (52,81 sek.), vengras Laszlo Csehas (53,03 sek.) ir italas Matteo Rivolta (53,20 sek.).

Vyrų 50 m laisvu stiliumi rungties septintajame plaukime Mindaugas Sadauskas sugaišo 22,80 sekundės ir finišavo ketvirtas, o bendroje įskaitoje buvo šešioliktas tarp 80 atletų ir taip pateko į B finalą. Nuo aštuntosios vietos jį skyrė 0,19 sekundės.

Greičiausiai šį nuotolį atrankoje plaukė britas Benas Proudas (22,08 sek.) bei italai Luca Dotto (22,16 sek.) ir Marco Orsi (22,38 sek.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)