Giedrius Titenis 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje nuotolį įveikė per 58,36 sek., liko paskutinis 16-as ir į finalą nepateko. Greičiausias pusfinalyje buvo vokietis Marco Kochas (56,86).

16. Geidrius Titenis (Lietuva) – 58,36.

G. Titenis atrankoje finišavo per 58,18 sek., užėmė penktą vietą, o bendroje įskaitoje buvo 16-as. G. Titeniui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas (57,02 sek.). Šis rezultatas anykštėnui būtų garantavęs ketvirtą vietą pusfinalyje.

Toje pačioje rungtyje dalyvavęs Andrius Šidlauskas atrankos etape buvo septintas (58,51 sek.), o bendroje įskaitoje liko 20-as. Plaukikas pagerino savo asmeninį rekordą.

Danas Rapšys 100 metrų plaukimo nugara pusfinalyje distancijoje sugaišo 51,10 sek., užėmė 12-ą vietą ir į finalą nepateko. Pusfinalyje greičiausias buvo rusas Andrejus Šabasovas (49,71 sek.).

12. Danas Rapšys (Lietuva) – 51,10.

Atrankoje D. Rapšys nuotolį nuplaukė per 51,61 sek., užėmė šeštą vietą, o bendroje įskaitoje buvo 15-as. D. Rapšiui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas (50,95 sek.). Šis rezultatas būtų kilstelėjęs pusfinalyje mūsiškį viena pozicija aukščiau.

Antradienį varžybose dalyvavo dar du Lietuvos atstovai.

Deividas Margevičius 200 metrų plaukimo peteliške atrankoje finišavo per 1:57,31 min., užėmė septintą vietą, pasiekė asmeninį rekordą, bet bendroje įskaitoje buvo 26-as.

100 metrų nugara atrankoje Ugnė Mažutaitytė nuotolį įveikė per 59,76 sek., pagerino Lietuvos rekordą, bet bendroje įskaitoje užėmė 27-ą vietą ir į pusfinalį nepateko.

Pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė šiame čempionate Kanadoje nedalyvauja. 2016 metų planetos pirmenybėse 25 metrų baseine startuoja 8 Lietuvos plaukikai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)