Finalas vyks šeštadienį, 18.35 val. Lietuvos laiku.

G. Titenis atrankoje beveik sekunde (0,95 sek.) pagerino jam pačiam nuo 2009-ų priklausiusį Lietuvos rekordą, kai distanciją įveikė per 57,08 sek. Anykštėnas laimėjo trečią atrankos plaukimą ir buvo antras tarp visų 48-ių atrankos dalyvių.

Greičiau už lietuvį pusfinalyje plaukė tik britas Adamas Peaty (56,84 sek.) ir antras likęs vokietis Marco Kochas (57,02 sek.). Europos čempiono titulą ginantis vengras Danielis Gyurta (57,94 sek.) pusfinalyje liko tik 7-as.

Pusfinalyje taip pat plaukė ir Andrius Šidlauskas. Jis finišavo po 58,84 sek., pasiekė asmeninį rekordą, savo plaukime užėmė šeštą vietą, bendroje įskaitoje užėmė 13-ą vietą ir į finalą nepateko. Atrankoje jis distancijoje sugaišo 59,05 sekundės.

Andrius Šidlauskas

Pusfinalio rezultatai:

1. Adam Peaty (D. Britanija) - 56,84 sek.

M. Sadauską nuo finalo skyrė 0,18 sek.

50 metrų laisvu stiliumi rungties pusfinalyje penktadienio pavakarę startavęs Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 20,63 sek., savo antrame plaukime užėmė šeštą vietą, bendroje įskaitoje buvo 13-as ir į finalą nepateko. Iki finalo aštuoneto mūsiškiui pritrūko 0,18 sek.

Atrankos varžybose M. Sadauskas nuotolyje užtruko 21,64 sekundės, finišavo ketvirtas septintame plaukime ir bendroje įskaitoje buvo 9-as tarp 65-ių startavusių atletų.

-------------------------------
13. Mindaugas Sadauskas (Lietuva) - 21,63

P. Strazdas Europos čempionate liko 28-as

200 m kompleksinio plaukimo rungties atrankoje startavęs Povilas Strazdas į finalą nepateko. Lietuvis nuotolį įveikė per 1 minutę 59,63 sekundės ir liko devintas trečiame plaukime bei bendroje įskaitoje užėmė 28-ą vietą tarp 42-jų dalyvių. Iki finalo aštuoneto P. Strazdui pritrūko 4,23 sekundės.