Šiaulių sporto gimnazijos moksleivis pirmoje imtyje įveikė Maciejų Wieczoreką (8:4), pusfinalyje nugalėjo Hubertą Wrobiejų (7:0), o kovoje dėl aukso medalio palaužė Dawidą Stegierskį (4:0). Šioje svorio kategorijoje rungėsi 14 imtynininkų.

Turnyro „sidabru“ pasidabino Nikita Vasiljevas. Klaipėdietis svoryje iki 69 kilogramų (14 dalyvių) tik finale nusileido latviui Ivarui Samušonokui.

Aštuntfinalyje N. Vasiljevas aiškia persvara nugalėjo lenką Nikodemą Ziolkowskį (10:0), ketvirtfinalyje įveikė Baltarusijos atletą Ivaną Bobką (8:4), o pusfinalyje ant menčių paguldė Bartoszą Kowalczyką iš Lenkijos.

Svorio kategorijoje iki 54 kilogramų (10 dalyvių) Vadimas Babuškinas ant menčių paguldė lenkus Kasperą Lebkowskį ir Sebastianą Pielacinskį bei aiškia persvara įveikė čeką Davidą Koprivą (11:1). Nesėkmė kovoje su ukrainiečiu Igoriu Nikiforovu neleido V. Babuškinui pakilti aukščiau trečios vietos – uostamiesčio atletas apdovanotas bronzos medaliu.

Toje pačioje svorio kategorijoje Svajūnas Šakys liko aštuntas.

Vladimiras Prodousas (42 kg, 10 dalyvių) užėmė 5 vietą, o Lukas Lipnickas (58 kg, 12 dalyvių) - 7 vietą.

Komandų įskaitoje Lietuvos atletai tarp 27 ekipų užėmė 4 vietą.

Tarptautiniame turnyre kovojo 89 atletai iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Čekijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)