...
33. Evaldas Šiškevičius (Lietuva) - 53
...
114. Yan Dong Xing (Kinija) - 27:07

Sekmadienį 171 km trečio etapo nugalėtoju tapo vokietis M. Kittelis (4:05:13), o abu lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe: E. Šiškevičius buvo šeštas, o G. Bagdonas - 26-as.

M. Bernatonis dviratininkų lenktynėse Liuksemburge finišavo septintas

64-ą kartą Liuksemburge vykusiose daugiadienėse „Fleche du Sud“ dviratininkų lenktynių septintą vietą galutinė įskaitoje užėmė „Team 3M“ ekipos atstovas Marius Bernatonis.

Lietuvos dviratininkas 1 minutę bei 8 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui danui Michaelui Valgrenui Andersenui, aplenkusiam prizininkais tapusius šveicarą Mirco Saggiorato bei amerikietį Joey Rosskopfą.

1. Michael Valgren Andersen (Danija) - 16 val. 17 min. 18 sek.
2. Mirco Saggiorato (Šveicarija) - atsilieka 2 sek.
99. Bartolo Polizzotto (Liuksemburgas) - 59:05

Penktą 136,5 km etapą laimėjo amerikietis Oscaras Clarkas (3:23:42), o 5 sekundes nugalėtojui finiše pralaimėjęs M. Bernatonis finišavo 22-as.

Ž. Savickas lenktynėse Prancūzijoje tenkinosi 60-a pozicija

Prancūzijoje finišavusiose keturių etapų „Rhone-Alpes Isere Tour“ dviratininkų lenktynėse 60-ą vietą užėmė „Bourg en Bresse AIN Cyclisme“ komandai atstovaujantis Žydrūnas Savickas.

Lietuvos dviratininkas galutinėje įskaitoje 30 minučių bei 5 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam belgui Nico Sijmensui, aplenkusiam prizininkais tapusius prancūzą Fabieną Schmidtą ir estą Rene Mandrį.

1. Nico Sijmens (Belgija) - 15 val. 46 min. 45 sek.
2. Fabien Schmidt (Prancūzija) - atsiliko 12 sek.
67. Giorgio Brambilla (Italija) - 44:13

Ketvirtą 158,6 km etapą laimėjo slovėnas Markas Džamastagičius (3:43:45), o Ž. Savickas finišavo 46-as (+ 15 sek.).

E. Juodvalkis lenktynėse Vokietijoje finišavo 65-as

Vokietijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Rund um Köln“ 65-ą vietą užėmė „Crelan-Euphony“ ekipai atstovaujantis Egidijus Juodvalkis, o Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“) buvo 107-as.

Pirmas Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui belgui Sebastienui Delfosse'ui pralaimėjo pusšeštos minutės, antras - beveik šešias minutes.

1. Sebastien Delfosse (Belgija) - 4 val. 41 min. 17 sek.
2. Pieter Jacobs (Belgija)
3. Georg Preidler (Austrija) - tas pats laikas
4. Warren Barguil (Prancūzija) - atsiliko 11 sek.

Lenktynėse Italijoje G. Kaupas buvo 99-as

51-ą kartą Italijoje vykusiose daugiadienėse penkių etapų „Giro della Regione Friuli Venezia Giulia“ dviratininkų lenktynėse 99-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininką nuo lenktynių nugalėtojo slovėno Jano Polanco skyrė 42 minutės ir 22 sekundės.

1. Jan Polanc (Slovėnija) - 18 val. 35 min. 20 sek.
2. Daniele Dall'oste (Italija) - atsiliko 25 sek.
111. Kamberaj Xhuliano (Albanija) - 49:58

Penktą 149,8 km etapą laimėjo italas Paolo Simionas (3:16:56), o 50 sekundžių jam finiše pralaimėjęs G. Kaupas buvo 58-as.