Dar trys atstovai kovojo finaluose: penktojoje vietoje bikinio rungties kategorijoje liko Kristina Karaliūtė (Jurbarko “Progresas”), tokią pat vietą tarp kultūristų kategorijoje per 90 kg iškovojo vilnietis Tadas Blažys (“Olympia”). Šeštas klasikinio kultūrizmo kategorijoje buvo Darius Minkevičius (“Tauras”).

Turnyre rungtyniavo 79 dalyviai iš septynių šalių: Kroatijos, Slovakijos, Austrijos, Vengrijos, Lenkijos, Lietuvos ir Čekijos. Absoliučiais turnyro čempionais tapo Zrinka Fišer iš Kroatijos, prieš savaitę pelniusi ir pasaulio čempionės titulą bei vengras Peter Molnar.

2007 m. absoliučios turnyro nugalėtojos titulą yra iškovojusi ir Lietuvos atstovė, pasaulio čempionė Ingrida Blagušauskaitė.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.