Aukso medalį iškovojo Algina Vilčinskienė, sidabro apdovanojimai atiteko Sauliui Svilainiui (2 medaliai), Henrykui Gulbinovičiui, Vytui Algiui Majauskui, Edvardui Galiniui, Janinai Lapienienei ir Birutei Keršulienei, dar du bronzinius apdovanojimus pridėjo Rimvidas Medišauskas bei Linas Kulbokas.

Net tris medalius laimėjo Lietuvos rutulio stūmikės. W75 grupėje nugalėjo A. Vilčinskienė, 2 kg rutulį nustūmusi 9,92 m. Antros buvo J. Lapienienė (W50) – 13,02 m (3 kg) ir B. Keršulienė (W60) – 11,16 m (3 kg).

W50 grupėje ketvirta liko Genovaitė Kazlauskienė (10,34).

S. Svilainis užėmė antrą vietą 11,34 kg svorio metime (16,32 m) ir dešimtkovėje M50 grupėje, kur surinko 7010 taškų.

Dešimtkovėje sidabras atiteko ir H. Gulbinovičiui (M45), kuris surinko 6591 tašką

Sidabro medalį taip pat laimėjo E. Galinis (M45) nustūmęs rutulį 12,44 m. Vienu centimetru jam pralaimėjęs L. Kulbokas apdovanotas bronzos medaliu.

300 m barjeriniame bėgime (M65 amžiaus grupė) antras buvo V. A. Majauskas (52,94 sek.).

R. Medišauskas, numetęs 15,88 kg svorį 15,04 m, M45 grupėje užėmė trečią vietą. Ketvirtas buvo L. Kulbokas (14,88).