Karolio Kaladinsko auklėtiniai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmųjų penkių minučių turėjo trapų pranašumą 3:1. Visgi turkams sutankinus gynybą mūsiškiai vis rečiau rasdavo kelių varžovų vartų link ir įpusėjus pirmam rungtynių kėliniui švieslentėje degę skaičiai jau rodė Gazi universiteto pranašumą 4:7.

Pažadinti lietuvius pabandė Tomas Bernatavičius, kuris taikliu galingu smūgiu į dešinįjį viršutinį vartų kampą sumažino varžovų pranašumą. Netrukus LEU rankininkai turėjo puikią progą dar labiau priartėti, tačiau Tadas Jurelevičius greitoje atakoje nesugebėjo pramušti turkų vartininko gynybos, o varžovai į tai atsakė dviem tiksliais metimais – 5:9.

Mūsiškiams sunkiai sekėsi stabdyti greitas turkų kontratakas ir 29-ą rungtynių minutę po vienos jų Can Celebi padidino varžovų pranašumą iki rekordinio – 10:16. Prieš rungtynių pertrauką LEU rankininkams pavyko rezultatą kiek sušvelninti ir į rūbinę jie išėjo turėdami 4 įvarčių deficitą – 12:16.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai tęsė sėkmingą atkarpą ir 36-ąją rungtynių minutę priartėjo iki dviejų įvarčių – 15:17. Tačiau tada vėl į darbą kibo Can Celebi, po kurio kelių iš eilės sėkmingų epizodų puolime turkai atstatė po pirmojo kėlinio turėtą pranašumą – 18:22.

Panašus skirtumas tarp komandų laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Visgi paskutines 5 antrojo kėlinio minutes sėkmingai greitajame puolime žaidę turkai dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė pelnytą pergalę.

Rezultatyviausiai Gazi universiteto gretose rungtyniavo po 7 įvarčius pelnę Can Celebi, Ugur Erceylan ir Mert Makasoglu. LEU komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 6 įvarčius pelnęs Vaidas Trainavičius, 5 įvarčiai Andriaus Kliorės sąskaitoje.

LEU rankininkai

Ketvirtadienį ekipa patyrė ir antrą pralaimėjimą. Pusantro kėlinio prieš grupės favoritus Zagrebo (Kroatija) universiteto atstovus pirmavę edukologai per paskutines 15 rungtynių minučių nebesusitvarkė su savo varžovais. Greitomis atakomis mūsiškius baudę kroatai per keletą minučių susikrovė 5 įvarčių pranašumą, kurį išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

Galutinis rungtynių rezultatas 35:30 (16:17, 19:13) užfiksavo antrąją kroatų pergalę turnyre. Lietuviams pirmojo laimėjimo teks palaukti bent jau iki rytojaus rungtynių su Porto universiteto (Portugalija) atstovais.

Kaip po mačo teigė LEU rankinio komandos treneris Karolis Kaladinskas, rungtynės buvo pralaimėtos per kelias antrojo kėlinio minutes.

„Pralošėme penkių minučių atkarpą, kuri ir nulėmė tokią rungtynių baigtį. Vyrai kovojo, atidavė visas jėgas, jiems tikrai neturiu jokių priekaištų. Po vakarykščių rungtynių su turkais mes ilgai diskutavome, ieškojome kas buvo ne taip. Šiandien kamuolys puolime „vaikščiojo“ daug geriau. Viršutinės trys kitos grupės komandos yra panašaus pajėgumo, tad tai, jog grupėje pirmos vietos neužimsime, nėra didelė tragedija“.

Trečiadienį Lietuvos sporto universiteto (LSU) salės futbolininkai žaidė pirmąsias D grupės rungtynes, kuriose rezultatu 2:5 nusileido Paryžiaus Sorbonos Panteono universiteto komandai.