Jaunimo varžybų svorio kategorijoje V. Rubinas rovimo veiksmu iškėlė 130 kg, išstūmė 155 kg sveriančią štangą ir, dvikovėje surinkęs 285 kg, liko penktas.

Būtent 450 gramų už lietuvį buvo lengvesnis ir bronzos medaliu džiaugėsi taip pat 285 kg dvikovėje surinkęs armėnas Manukas Mkrtčanas (123+162). Lietuvos jaunąjį sunkiaatletį galutinėje rikiuotėje aplenkė dar vienas dvikovėje 285 kg surinkęs, bet 230 gramų mažiau svėręs dalyvis - lenkas Pawelas Jasinskis (129+156) kuriam atiteko ketvirtoji vieta.

V. Rubiną nebent paguodė rovimo veiksme pelnytas mažasis bronzos medalis, o stūmime jis liko penktas.

Dar vienas šioje svorio kategorijoje startavęs lietuvis Adomas Kriaučiūnas dvikovėje surinko 252 kg (111+141) ir liko aštuntas.

Jaunių varžybų svorio kategorijos iki 77 kg čempionu tapo ispanas Junioras De Je Santana (300 kg - 135+165), o sidabras atiteko rumunui Iliei Stoianu Doru (299 kg - 136+163).

Taip pat penktas galutinėje rikiuotėje svorio kategorijoje iki 77 kg, tik jaunių varžybose, liko Eimantas Rudzinskas (182 kg - 77+105). Jis rovimo veiksme užėmė šeštąją vietą, o stūmime buvo penktas.

Jaunių merginų varžybose svorio kategorijoje iki 58 kg devinta liko Kamilė Klevinskytė (89 kg - 39+50). Jis ir abiejuose veiksmuose - rovime bei stūmime - tenkinosi devintomis pozicijomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)