Auksu pasipuošė Viktorija Volodkovič (Vilniaus „Fitness LT“, bikini -160 cm kategorijoje), kuri taip pat iškovojo ir sidabro medalį jaunimo amžiaus kategorijoje (21-23 m. -160 cm). Kitą aukso medalį laimėjo Diana Skukauskė (Marijampolės „Tauras“) Fit Model +35 m. kategorijoje, ji taip pat pelnė sidabrą Fit Model -164 cm kategorijoje.

Sidabro medalius kultūrizmo -80 kg kategorijoje laimėjo Domantas Čemerka („Tauras“), kultūrizmo +90 kg (40-44 m.) kategorijoje Andrius Talačka („Tauras“), kuris taip pat iškovojo ir bronzos medalį kultūrizmo +95 kg kategorijoje. Bikini -162 cm kategorijoje Živilė Augustytė (Šiaulių „Fortūna“), Fit Model -160 cm kategorijoje Kristina Mickienė („Tauras“), kuri taip pat laimėjo bronzos medalį Fit Model +35 m. kategorijoje.

Du bronzos medalius iškovojo Monika Pagojė („Fortūna“) – wellness -168 cm ir wellness 35-39 m. kategorijose.

Ketvirti buvo Gedvydas Norkevičius („Tauras“) games klasikinio kultūrizmo +175 cm kategorijoje, Tomas Petrėnas (Kauno „Team Kūno kultas“) raumeningos figūros kategorijoje, Palina Stryczek („Fitness LT“) naujokių bikini ir 21-23 m. bikini -160 cm kategorijose (ūgio kategorijoje bikini -160 cm, ji buvo vienuolikta), Renata Černauskė („Tauras“) 35-39 m. bikini +164 cm kategorijoje (naujokių bikini kategorijoje ji buvo keturiolikta), Ksenija Tretjakova („Fitness LT“) bikini -164 cm kategorijoje (jaunimo 21-23 m. bikini -166 cm kategorijoje ji buvo dvylikta), Faustina Gančieriūtė („Team Kūno kultas“) jaunimo 16-20 m. kūno fitneso kategorijoje.

Penkti buvo Tadas Žukaukas („Tauras“) kultūrizmo -95 kg kategorijoje, Monika Vitartė („Fortūna“) bikini -160 cm kategorijoje, Simona Keturakienė („Fitness LT“) Fit Model +168 cm kategorijoje. Ji taip pat buvo dešimta 40-44 m. bikini kategorijoje ir keturiolikta bikini +172 cm kategorijoje.

Aštuntą vietą užėmė Laima Ambrasaitė („Tauras“) 35-39 m. kūno fitneso kategorijoje. Ji taip pat buvo keturiolikta kūno fitneso +168 cm kategorijoje.

Vienuolikti buvo Neringa Pavilionienė („Tauras“) bikini +45 m. kategorijoje ir Renata Černauskė su Tomu Pertėnu Fit pairs kategorijoje. Trylikta – Kristina Dranickaja („Tauras“) kūno fitneso -168 cm kategorijoje. Penkiolikta – Deimantė Šiaulytė („Fitness LT“) bikini -169 cm.

Rudens sezone planuojama nauja IFBB federacijos rungtis – Fitness Challenge, kurioje bus svarbu rungčių atlikimo technika, greitis ir sportininko ištvermė. Lietuvos federacija jau turi šios ringties tarptautinės kategorijos teisėją Aleksandrą Martinkų.