Lietuvos moterys - Ramunė Arlauskienė, Jolanta Šulčienė ir Gabrielė Keinaitė - estafetėje sugaišo 1 valandą 48 minutes 44 sekundes ir užėmė devintą vietą tarp 15-os ekipų.

Čempionėmis tapo Rusijos 1 (1:36:38) komandos sportininkės, aplenkusios tėvynaines iš antrosios (1:37:20) ekipos ir Norvegijos-1 (1:38:23) trejetą.

Lietuvos vyrų rinktinė - Vitalijus Petrulis, Nerijus Šulčys ir Vilius Stankevičius - distanciją įveikė per 2 valandas 8 minutes 49 sekundes ir užėmė dešimtą vietą tarp devyniolikos ekipų.

Aukso medalį iškovojo Suomijos-1 (1:51:24) komanda, sidabras atiteko Norvegijos (1:52:29) orientacininkams, bronza - Suomijos-2 (1:53:18) ekipai.

Dvidešimtmečių merginų estafetėje Lietuvos 1 (1:56:09) komanda - Milda Radzivonaitė, Vesta Ambrazaitė ir Algirda Žaliauskaitė - užėmė šešioliktą vietą, o Lietuvos-2 (2:05:33) ekipa - Dovilė Makselytė, Greta Stankevičiūtė ir Vaiva Laurutytė - liko aštuoniolikta tarp 21-os trijulės.

Šioje amžiaus grupėje triumfavo švedės (1:25:37), aplenkusios prizininkėmis tapusias norveges (1:26:19) bei suomes (1:29:48).