Mišrių estafečių varžybose komandos nariai pakaitomis turėjo įveikti po 3 etapus, kurių kiekvieno ilgis - 2 km.

Lietuvos atstovams nesėkmingai susiklostė pirmieji etapai, padarytos klaidos neleido pakovoti dėl prizinių vietų.

Lietuvių duetas trasoje užtruko 1 val. 16 min. 21 sek. ir nuo nugalėtojais tapusios Rusijos komandos atsiliko 17 minučių. Antrąją vietą iškovojo Švedijos atstovai, kurie trasą įveikė per 1 val. ir 52 sek., bronzos medalius iškovojo norvegų duetas trasoje užtrukęs 1 val. 1 min. ir 25 sek. Čempionato šeimininkų latvių komanda liko 11-ti, o Estijos atstovai užėmė 6-tą vietą.

Trečiadienį Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai varžysis vidutinėje trasoje, o iki savaitės pabaigos čempionato dalyviai dar kovos dėl apdovanojimų ilgoje ir sprinto rungtyse bei 3-jų etapų estafečių varžybose.

Gabrielė Keinaitė trasoje (D.Lazausko nuotr.)