Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje nugalėjo italą Aroną Canevą, o ketvirtfinalyje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti būsimam bronzos medalininkui baltarusiui Andrejui Karpačiui - 1:13.

Vienuoliktas čempionate tarp 20 atletų liko Andrius Žėkas (46 kg). Jis aštuntfinalyje po atkaklios kovos 2:3 nusileido būsimam čempionui azerbaidžaniečiui Ruslanui Gasimovui, o paguodos varžybose 3:11 pralaimėjo bronzos medalį iškovojusiam lenkui Tomaszui Ogonowskiui.

Septyniolikta pozicija svorio kategorijoje iki 54 kg (21 dalyvis) tenkinosi Andrius Mažeika, aštuntfinalyje 0:1 turėjęs pripažinti rumuno Cristiano Surugiu pranašumą.

Paskutinis - dvidešimtas - liko Erikas Bizunovičius (76 kg). Jis aštuntfinalyje 3:6 pralaimėjo būsimam vicečempionui azerbaidžaniečiui Orchanui Šarifovui, o paguodos varžybose 3:7 nusileido bronzos medalininkui Mrazui Džafarijanui iš Ukrainos.