Kiek geriau sekėsi biatlonininkams - Elvyrai Branickai, Alinai Tuzikaitei, Linui Baniui ir Lukui Čepuliui - kurie estafetėje dvi po 6,18 km ir du po 7,56 km suko net 5 baudos ratus ir panaudojo 15 papildomų šovinių ir, aplenkę Latvijos bei Turkijos bendraamžius, užėmė devynioliktą vietą.

Finiše Lietuvos kvartetas 18 minučių 12,5 sekundės pralaimėjo aukso medalius iškovojusiems Norvegijos biatlonininkams.

Slidininkų estafetėje Lietuvos kvartetas - Rokas Vaitkus, Alivija Adamonytė, Deividas Kliševičius ir Neda Bukovskytė - 4 po 5 km nuotolį įveikė per 1 valandą 4 minutes 49,9 sekundės ir finiše 9 minutes 30,2 sekundės pralaimėjo čempionais tapusiems Rusijos slidininkams.

Aukščiausią iš Lietuvos sportininkų vietą šiose žaidynėse - keturioliktą - užėmė merginų dailiojo čiuožimo varžybose startavusi Aleksandra Golovkina.