Jaunimo grupės svorio kategorijos iki 94 kg varžybų stūmimo rungtyje Ž. Stanulis tris kartus neiškėlė 197 kg sveriančios štangos ir galutinėje įskaitoje nebuvo klasifikuotas.

Stūmimo rungtyje Ž. Stanulis su 170 kg užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanotas mažuoju sidabro medaliu.

Kitas Lietuvos atstovas Tomas Lin Čin Chai dvikovėje surinko 337 kg ir užėmė devintąją vietą tarp 12 sportininkų. Mūsiškis išrovė 152 kg sveriančią štangą (9 vieta), o išstūmė – 185 kg (9 vieta).

Aukso medalis atiteko rusui Adamui Maligovui. Jis surinko 377 kg (rovimas – 170 kg/stūmimas – 207 kg). Antrąją vietą užėmė rumunas Nikolajė Onika (Nicolae Onica, 374 kg – 167/207), trečiąją – rusas Konstantinas Roščiupkinas (366 kg – 165/201).

Jaunimo vaikinų svorio kategorijoje iki 85 kg (14 dalyvių) lietuvis Laurynas Antanaitis užėmė 12-ąją vietą (278 kg – 130/148). Stūmimo rungtyje jis buvo 11-as, rovimo – 13-as.

Čempionu tapo rusas Artiomas Okulovas (363 kg – 162/201).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.