Mūsiškiai trasoje užtruko 1 val. 58 min. 32 sek. ir nuo nugalėtojais tapusių Šveicarijos sportininkų atsiliko 4 min. 49 sek.

Sidabro medaliai atiteko Švedijos komandai, kuri trasą įveikė per 1 val. 53 min. ir 46 sek., treti liko Prancūzijos sportininkai (1 val. 53 min. 55 sek.).

Europos čempionėmis moterų grupėje tapo Rusijos sportininkės, jos estafečių trasoje užtruko 1 val. 55 min. ir 35 sek., sidabrą iškovojo Suomijos komanda, kuri trasą įveikė per 1 val. 55 min. 44 sek., o bronzos apdovanojimai atiteko Švedijos atstovėms (1 val. 56 min. 30 sek.).

Lietuvos moterų komanda, kuriai atstovavo Kristina Rybakovaitė, Inga Kazlauskaitė ir Aušrinė Kutkaitė, trasoje užtruko 2 val. 05 min. 21 sek. ir tarp 18-os šalių komandų užėmė 8-ą vietą.

Europos orientavimosi sporto čempionate dalyvavo 287 sportininkai iš 33 šalių.