Kitas sportininkas iš Lietuvos Radoslavas Aleksandrovas užėmė 65-ą vietą (32:07,6), prašovęs net 7 kartus iš 10.

Panašų rezultatą pasiekęs Kipras Daugirdas (33:10,2), liko 67-as. Jis nepataikė tiek pat šūvių kaip ir R. Aleksandrovas.

Nugalėtoju tapo be klaidų šaudęs prancūzas Fabienas Claude'as (24:26,4). 8 kartus iš 10 pataikęs rusas Eduardas Latypovas (24:52,0) iškovojo antrą vietą, tačiau nuo lyderio atsiliko 25,6 sek. (22:01,7). Trečias buvo rusas Aleksandras Dediuchinas, kuris tobulai šaudė (10 iš 10 šūvių) ir įveikė trasą per 24 min. 58,8 sek.

1. Fabien Claude (Prancūzija) - 24 min. 26,4 sek. (0 baudos ratų)
2. Eduard Latypov (Rusija) - atsiliko 25,6 sek. (2 baudos ratai)
3. Aleksandr Dediuchin (Rusija) - 32,4 (0)
4. Aleksandr Povanicyn (Rusija) - 34,0 (2)
5. Rene Zachna (Estija) - 58,2 (1)
...
59. Artiom Serdiukov (Lietuva) - 6:06,3 (3)
...
65. Radoslav Aleksandrov (Lietuva) - 7:41,2 (7)
...
67. Kipras Daugirdas (Lietuva) - 8:43,8 (7)
68. Bence Zeno Bodnar (Vengrija) - 9:33,6 (5)

Šiame atvirame Europos biatlono čempionate varžosi sportininkai net iš 33-ijų šalių. Septynias dienas trunkančiose varžybose biatlonininkai kovos 15-oje skirtingų rungčių.

Pirmenybėse dalyvauja 122 vyrų elito grupės atstovai, 86 moterys, 82 vaikinai ir 69 merginos.

Šeštadienį prie starto linijos sprinto rungtyje stos vyrai ir moterys.