Kur kas geriau sekėsi Lietuvos vyrams, o be klaidų šaudęs Karolis Dombrovskis 10 km įveikė per 25 minutes 9,2 sekundės ir užėmė 22-ą vietą. Jis nuo Senojo žemyno čempiono titulą iškovojusio ruso Jevgenijaus Garaničevo (23:40,3; 1 baudos ratas) atsiliko 1 minute 27,8 sekundės.

„Šiandien buvau nusiteikęs parodyti viską, ką sugebu. Labai gaila, kad nepavyko patekti į dešimtuką. Buvau netoli jo. Džiaugiuosi, kad šaudykloje nesuklydau, bet lenktynių pabaigoje smarkiai sulėtėjau. Nenoriu teisintis, bet jau kelias dienas turiu sveikatos problemų. Rytoj jau iš pat ryto einu pas gydytojus“, - žurnalistui Tomui Gaubiui sakė K. Dombrovskis, kuris 2013 metų Europos čempionato 20 km asmeninėse lenktynėse yra užėmęs 17-ą vietą.

Sidabrą vyrų varžybose iškovojo norvegas Henrikas L'Abee-Lundas (23:35,5; 0), bronzą – kitas rusas Antonas Babikovas (23:50,0; 0).

Kitus du lietuvius nuo lyderių nutolino netaiklūs šūviai: tris baudos ratus sukęs Tomas Kaukėnas (25:34,3; 3) užėmė 38-ą vietą, o keturis kartus dviejose „ugnies linijose“ nepataikęs Vytautas Strolia (26:15,5; 4) liko 55-as tarp 76-ių finišavusių (startavo 77-i).

Moterų 7,5 km sprinto rungtyje 56-ą vietą užėmė Natalija Kočergina, kuri 4 kartus suklydo šaudykloje, buvo priverta įveikti tiek pat baudos ratų, o distancijoje sugaišo 25 minutes ir 23,0 sekundes.

Antra Lietuvos atstovė šioje rungtyje – Natalija Paulauskaitė (26 min. 16,1 sek.; 4 baudos ratai) – tarp 64-ių dalyvių liko 61-a.

Visus moterų sprinto rungties medalius susižėrė Vokietijos biatlonininkės. Nugalėjo Nadine Horchler (21:53,0; 1), aplenkusi be klaidų šaudžiusias seserį Karolin Horchler (22:05,7; 0) ir tautietę Anniką Knoll (22:21,5; 0).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)