Net 7-is kartus iš 20-ies galimų prašovęs pro šalį ir 7 baudos ratus sukęs Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 36 minutes 44,9 sekundės ir antrąjį aukso medalį iškovojusio ruso Aleksejaus Volkovo (23:14,2; 0 baudos ratų) atsiliko 2 minutes ir 5,0 sekundes.

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo atitinkamai ukrainietis Sergejus Semionovas (atsiliko 16,2 sek.; 1 b.r.) bei vokietis Danielis Boehmas (+18,5 sek.; 1 b.r.).

Kiek geriau vaikinų jaunimo (iki 21 metų) persekiojimo lenktynėse sekėsi Karoliui Dambrovskiui, kuris užėmė 27-ą vietą. Taip pat šaudykloje dažnai klydęs ir net 8 baudos ratus sukęs Lietuvos biatlonininkas 12,5 km nuotolį įveikė per 38 minutes 12,6 sekundės ir 6 minutes 10,1 sekundės atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Aleksandro Loginovo (32:10,2; 2 b.r.).

Antrą vietą jaunimo lenktynėse užėmė išvakarėse sprinte triumfavęs norvegas Velte Sjastadas Christiansenas (+23,5 sek.; 2 b.r.), trečią - kitas norvegas - Johannesas Thingnesas Boe (+23,7 sek; 2 baudos ratai).

Kito du šioje grupėje startavę Lietuvos atstovai Ruslanas Nikitinas ir Edvinas Tomaševičius nuo lyderių atsiliko ratu ir buvo tarp 17-os nebaigusių lenktynių biatlonininkų.