700 žiūrovų akivaizdoje „Energija“ pirmavo po Rolando Aliukonio įvarčio (12:50, Dovydas Kulevičius), tačiau rusai dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje jau Omsko komanda išsiveržė į priekį, tačiau besibaigiant kėliniui R.Aliukonis (36:05, D.Kulevičius), o 26 sekundžių Algimantas Visockas (36:31, Martynas Šlikas, Artūras Katulis) pelnė po įvartį ir vėl išvedė į priekį ledo šeimininkus.

Neformalūs turnyro šeimininkai (butent Omsko komandoje žaidė A. Čerepanovas) trečiajame kėlinyje per minutę pelnė du įvarčius ir sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

Antrosiose pirmos turnyro dienos rungtynėse Stupino HK „Kapitan“ (Rusija) 6:1 sutriuškino Lenkijos U-20 rinktinę.