M. J. Dudėnaitė lemiamoje svorio kategorijos iki 70 kg kovoje dėl bronzos medalio nusileido slovėnei Petrai Opresnik, o D. Sabonis svorio kategorijos iki 81 kg mažajame finale turėjo pripažinti vengro Aporo Imre Totho pranašumą.

Merginų varžybų svorio kategorijos iki 70 kg turnyro pirmoje kovoje M. J. Dudėnaitė įveikė bosnę Teodorą Bozovič, tačiau ketvirtfinalyje nusileido kitą bronzos medalį iškovojusiai kroatei Karlai Prodan ir pateko į paguodos turnyrą. Čia pirmoje kovoje lietuvė nepaliko vilčių baltarusei Dijanai Žukovec, o antroje kovoje nugalėjo graikę Nikoletą Sarvanidou.

Šios svorio kategorijos čempione tapo italė Alice Bellandi, finale nugalėjusi juodkalnietę Jovaną Pekovič.

Vaikinų turnyro svorio kategorijos iki 81 kg pirmoje kovoje D. Sabonis vos per dvi minutes susitvarkė su Erwanu Eggermontu iš Liuksemburgo, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo kitą bronzos medalį iškovojusiam olandui Janui Rejntjensui ir pateko į paguodos turnyrą, kuriame, prieš pralaimint dvikovą dėl bronzos, nugalėjo austrą Christophą Gollnerį ir įveikė britą Harry Alexanderį Lowellą-Hewittą.

Trečia penktadienį ant tatamio kovojusi Lietuvos sportininkė Darja Piskunova pirmoje svorio kategorijos iki 63 kg kovoje įveikė lenkę Barborą Ewą Kulik, tačiau antroje nusileido turkei Minel Akdemiz ir baigė savo pasirodymą.

A. Jonkutė disko metikių finale vėl liko ketvirta

Vėl vieno žingsnio iki EJOF medalio pritrūko Lietuvos komandos kapitonei Agnei Jonkutei, kuri disko metimo rungties finale liko ketvirta. Penktadienį A. Jonkutė įrankį nuskraidino 44,53 metro ir nuo bronzą iškovojusios olandės Daros Obot atsiliko 1,77 metro.

Čempione tapo Aleksandra Jemilianova iš Moldovos (51,93 metro), o sidabras atiteko suomei Helenai Levealahti (48,06).

Plaukikai užėmė dvi septintas vietas

Lietuvos plaukikai penktadienį vykusiuose finalų plaukimuose tenkinosi septintomis vietomis. Rokas Juozelskis 200 metrų nuotolį nugara nuplaukė per 2 minutes 8,54 sekundės ir aplenkė tik graiką Panagiotį Bolaną (2:09,30). Jei lietuviui būtų pavykę plaukti taip greitai, kaip jis tai darė atrankoje (2:05,61), jis finale finišuotų šeštas.

Šios rungties čempionu tapo rusas Pavelas Tatarenka (2:03,21), sidabras atiteko airiui Conorui Fergusonui (2:03,46), o bronza džiaugėsi rumunas Danielius Cristianas Martinas (2:04,92).

Taip pat finale plaukęs estafetės 4 po 100 metrų kompleksiniu būdu kvartetas - R. Juozelskis, Erikas Kapočius, Paulius Martinkėnas ir Darijus Astrauskas - sugaišo 3 minutes 55,54 sekundės ir aplenkė tik diskvalifikuotą Rusijos komandą.

Aukso medalius iškovojo Italijos (3:46,15) vaikinai, aplenkę prizininkais tapusius atitinkamai Ispanijos (3:48,46) ir Lenkijos (3:48,83) bendraamžius.