178,1 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 1 minutę ir 10 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui belgui Loicui Vliegenui, finiše akimirka aplenkusiam tautietį Gaetaną Bille'ą ir olandą Samą Oomeną.

1. Loic Vliegen (Belgija) - 4 val. 31 min. 00 sek.
2. Gaetan Bille (Belgija)
3. Sam Oomen (Olandija) - tas pats laikas
4. Dries Van Gestel (Belgija) - atsiliko 4 sek.
5. Laurens De Plus (Belgija) - 14
...
14. Egidijus Juodvalkis (Lietuva) - 1:10
...
68. Gertjan De Vos (Belgija) - 7:49

A. Kruopis lenktynėse Azerbaidžane tenkinosi 76-a pozicija

Ketvirtą kartą Azerbaidžane surengtose daugiadienėse „Tour d'Azerbaidjan“ dviratininkų lenktynėse 76-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „An Post-Chain Reaction“ ekipos narys Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 29 minutes ir 38 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam slovėnui Primožui Rogličiui, kuris 34 sekundėmis aplenkė prizininkais tapusius olandą Jasperą Ockeloeną ir tautietį Matejų Mugerlį.

1. Primož Roglič (Slovėnija) - 20 val. 14 min. 42 sek.
2. Jasper Ockeloen (Olandija) - atsiliko 34 sek.
109. John Ebsen (Danija) - 53:34

Penktą 143,8 km etapą laimėjo rusas Sergejus Firsanovas (3:32:10), o A. Kruopis finiše buvo 70-as (+7 min. 42 sek.).

G. Kaupas lenktynėse Prancūzijoje buvo 48-as

Nožanas prie Uazos, gegužės 11 d. (BNS). 71-ą kartą Prancūzijoje vykusiose klasikinėse "Grand Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise" dviratininkų lenktynėse 48-ą vietą užėmė "Team Differdange-Losch" ekipai atstovaujantis Gediminas Kaupas, o Darijus Džervus ("CCT p/b Champion System") finiše buvo 53-ias.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas 168,4 km distancijos finiše nugalėtojui Robinui Stenuitui pralaimėjo 2 minutes ir 8 sekundes, o antrasis - 6 minutes bei 45 sekundes.

Antras lenktynėse finišavo italas Andrea Pasqualonas, o trečiąja pozicija tenkinosi kitas Belgijos dviratininkas Kevynas Ista:

1. Robin Stenuit (Belgija) 3 val. 57 min. 15 sek.