Pirmajame ketvirtfinalio mače "Devils" namuose varžovus nugalėjo 4:1 (1:0, 2:0, 1:1), o antrąsias rungtynes pralaimėjo po pratęsimo 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1).

Trečiajame serijos mače išvykoje sėkmė po pratęsimo lydėjo jau Naujojo Džersio ekipą - 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0), o ketvirtąsias rungtynes 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) vėl laimėjo Karolinos ledo ritulininkai.

Penktajame mače savo arenoje "Devils" laimėjo minimalia persvara - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), o šeštąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Trečiadienį per nepilnas 10 žaidimo minučių (9:38) lietuvis triskart metė į varžovų vartus bei antrojo kėlinio viduryje (30:47) gavo dvi baudos minutes.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Jamie Langenbrunneris (02:31), Jay Pandolfo (13:27) ir Brianas Rolstonas (28:47).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Tuomo Ruutu (01:02), Ray Whitney (23:42) bei trečiojo kėlinio pabaigoje pergalę svečiams nulėmę Jussi Jokinenas (58:40) ir Ericas Staalas (59:28).

"Devils" komanda tapo pirmąja šio sezono atkrintamosiose varžybose, kuri, pirmavusi po dviejų kėlinių, pralaimėjo rungtynes.

Kovą dėl Stenlio taurės tęsiantys "Hurricanes" ledo ritulininkai Rytų konferencijos pusfinalyje iki keturių pergalių žais su Bostono "Bruins" klubu.

Kitose trečiadienį lemiamose NHL pirmenybių Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Vašingtono "Capitals" namuose 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus. Laimėjusi seriją 4-3, Vašingtono ekipa Rytų konferencijos pusfinalyje varžysis su Pitsbergo "Penguins" komanda.

Vakarų konferencijos pusfinalio poras sudarys Čikagos "Blackhawks" ir Vakuverio "Canucks" ledo ritulininkai bei Anahaimo "Ducks" klubas ir Stenlio taurės savininkė Detroito "Red Wings" komanda.